fbpx
Poštové zdarma po celé ČR
ObchodObchod

Běžné otázky o NAD+

Budoucnost NAD+

Věříme, že NAD+ bude považováno za naprostou samozřejmost, jako v dnešní době vitamíny a vakcíny. S větším počtem lidí užívajících NAD+ se bude jeho cena snižovat a bude přístupný i lidem, kteří nemají takové finanční prostředky

V čem to pomůže/proč užívat?

NAD + je základním kamenem pro udržení zdravých vnitřních orgánů a zdravého neurologického systému. Mnoho lidí jí zdravě a pravidelně cvičí. Ostatní si na to nemusí najít čas. Bez ohledu na to, kam spadáte mezi tato dvě spektra, suplementací NAD + můžete „bio-hacknout“ vaše tělo tak, aby lépe fungovalo na molekulární úrovni a ochránilo vás před budoucími nemocemi. Podrobný popis v sekci Benefity.

Kolik nad+ je v každé davce?

Ve verzi 100mg je v každé pilulce 100mg NAD+ a denní dávka 200-300mg. Ve verzi 500mg je v každé pilulce 500mg NAD+ a denní dávka 500-1000mg.

Jak skladovat?

Skladujte v chladu na suchém a stinném místě. Nevysta… slunečnímu záření.

Proč jsem o tom ještě neslyšel?

NAD+ bylo objeveno již před mnoha lety, ovšem nikdy nebyly zjištěny zdravotní benefity v důsledku chybějících studií. Až nyní kolem roku 2017 vědci z harvardské univerzity objevily při pokusech na myších téměř zázračné vlastnosti NAD+ a veškeré děje, za které je NAD+ zodpovědné.

Jste jediní v Česku?

Ano, naše firma Medela je jedinou firmou nabízející NAD+ převážně kvůli složitému procesu výroby a vysokým výrobním nákladům.

Proč to nevyrábí nikdo jiný?

Převážně z důvodů složitého procesu výroby a vysokým nákladům.

Jestli je to legální?

Při pohledu na název NAD+ se vám může zdát, že se jedná o zakázanou toxickou látku, ovšem opak je pravdou. NAD+ je doplněk stravy a je zcela legální bez žádných vedlejších účinků.

Jaký je dávkování?

Dávkování závisí převážně na vašich finančních možnostech, ovšem maximální denní dávka by neměla přesáhnout 1000mg NAD+.

Co znamená ta zkratka?

NAD+ je zkratka pro nikotinamid adenin dinukleotid. Nikotinamid adenin dinukleotid (NAD) je kofaktorem, který je ústřední pro metabolismus. NAD se nachází ve všech živých buňkách a nazývá se dinukleotid, protože sestává ze dvou nukleotidů spojených prostřednictvím jejich fosfátových skupin. Jeden nukleotid obsahuje adeninovou nukleobázu a druhý nikotinamid. NAD existuje ve dvou formách: oxidovaná a redukovaná forma, zkráceně NAD+ a NADH.